7. łaski batalion radiotechniczny

Zjazd sympatyków 7. brt w dniu 06.10.2012 r.

 

Zgodnie z utartą od wielu lat tradycją, 6 października 2012 r. o godz. 16.00 odbyło się kolejne spotkanie przyjaciół i sympatyków 7. Łaskiego batalionu radiotechnicznego. Tegoroczne spotkanie odbyło się na terenie naszego kompleksu koszarowego w Centrum konferencyjno – Szkoleniowym „Dzikie Wino”. Jak można się domyślać u większości wśród uczestników pojawiła się nutka sentymentalna związana z miejscem naszego pełnienia służby, dla niektórych było to ładnych „parę” lat. Oczywiście przed rozpoczęciem spotkania wykonaliśmy sobie wspólne zdjęcie, które staje się dowodem naszych spotkań.

Jak to bywa z utarta od wielu lat tradycją biesiadę rozpoczął pomysłodawca i główny organizator naszych spotkań – Wiesław TRYNISZEWSKI, który w kilku słowach powitał uczestników tegorocznego spotkania. Następnie z inicjatywy i pomysłu kolegi Kazimierza MELKI uhonorowaliśmy naszego mentora drobnym upominkiem na, którym umieściliśmy napie „Wiesławowi Tryniszewskiemu za pomysł i wytrwałość koledzy z 7 brt.” Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach, które są umieszczone na naszej stronie w galerii ostatniego spotkania. Z kolei Wojciech SIKORA wręczył pamiątkowe odznaki przyznane przez Komitet Organizacyjny następującym kolegom:

  1. PODEMSKI Zbigniew
  2. MUZYKA Jarosław
  3. STASZCZAK Krzysztof
  4. FLORCZAK Wiesław

W tegorocznym spotkaniu uczestniczyła rekordowa liczba 55. sympatyków 7 brt, których lista obecności przedstawiona jest poniżej:

1. BADEK Ireneusz

2. BALCERZAK Marek

3. CZERWIC Mieczysław

4. DOBRYNIN Andrzej

5. DROZD Leszek

6. DROZD Piotr

7. DROZD Władysław

8. DYNEK Jerzy

9. DYŃSKI Adam

10.FLORCZAK Wiesław

11.GABARA Andrzej

12.GŁADYSZ Robert

13.GERWATOWSKI Zbigniew

14.KALUPA Przemysław

15.KASZYCA Jerzy

16.KAWALEC Emil

17.KOPEĆ Andrzej

18.KRÓLAK Eugeniusz

19.KULIKOWSKI Ryszard

20.KURZAJ Józef

21.MAJGIER Zbigniew

22.MALCER Eugeniusz

23.MATUSIAK Franciszek

24.MELKA Kazimierz

25.MICHALAK Jacek

26.MISZALASKI Dariusz

27.MROCZKOWSKI Jarosław

28.MUZYKA Jarosław

29.NOWAK Henryk

30.OKNIAŃSKI Ireneusz

31.OLCZYK Zdzisław

32.PIECHNIK Władysław

33.PIERZYNKA Zenon

34.PODEMSKI Zbyszek

35.ROGALA Paweł

36.SIKORA Wojciech

37.SŁOMKOWSKI Wojciech

38.SMORĄG Czesław

39.SMURZYŃSKI Jarosław

40.STASZCZAK Krzysztof

41.STEC Andrzej

42.SZLAWSKI Henryk

43.ŚNIEG Dariusz

44.ŚNIEG Zdzisław

45.ŚRÓDKA Jacek

46.TRYNISZEWSKI Wiesław

47.UŁAŃSKI Mirosław

48.WACHOWIAK Józef

49.WALCZAK Janusz

50.WŁODARCZYK Andrzej

51.WYSOCKI Andrzej

52.ZDUNEK Stefan

53.ZYTEK Grzegorz

54.ZYTEK Marek

55.ŻYLIŃSKI Walenty

Po części "oficjalnej" nadszedł czas toastów i śpiewu oraz towarzyskich pogawędek, które rozpoczęliśmy oczywiści odśpiewaniem naszego hymnu „W Ołomuńcu”. Jak co roku mięliśmy kolejną wersję śpiewnika. Podobnie jak w roku ubiegłym, o akompaniament i wokal "śpiewaków" troszczył się Marek ZYTEK, któremu dzielnie sekundował Grzegorz ZYTEK
i Andrzej DOBRYNIN. Oczywiście wszystkie piosenki ze śpiewnika 2012 zostały wykonane od pierwszej do ostatniej zwrotki. Dodatkową atrakcją tegorocznego spotkania było miejsce gdzie się ono odbywało. Wszyscy z zaciekawieniem obejrzeliśmy przeistoczenie naszego kompleksu koszarowego w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe „Dzikie Wino”. Każdy podziwiał wygląd, kompozycje i utrzymanie, które na każdym robiło bardzo pozytywne wrażenie

Czas naszych spotkań są to chwile miłe i potrzebne w naszym codziennym, szarym życiu. Ponadto jest to jedyna niepowtarzalna chwila gdzie w jednym miejscu można spotkać kolegów służby z całej Polski, dodatkowo w tym roku w miejscu gdzie pełniliśmy naszą służbę. Niestety wszystko co miłe szybko się kończy, nasze tegoroczne spotkanie również dobiegło końca.

Przyszłoroczne spotkanie odbędzie się w dniu 12.10.2013 r. Mamy nadzieję, że data
„12 październik” dla wielu z nas jest również symboliczna. Spotkanie również odbędzie się
w miejscu dla nas wszystkich bardzo symbolicznym czyli w dawnym obiekcie koszarowym 7. brt a obecnie „Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowego „Dzikie Wino”. Tegoroczne spotkanie dostarczyło wszystkim uczestnikom wiele wrażeń ze spotkania a także z miejsca tego spotkania. Dlatego też liczymy na wysoka frekwencję w przyszłym roku. Zapewne z dużym wyprzedzeniem pojawi się informacja na naszej stronie www.7brt.pl o szczegółach następnego spotkania.

 

Do zobaczenia 12.10.2013 r. !!!!!!!

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież